Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Вібратори майданчикові 220в

Вібратори майданчикові 220вЕлектромеханічні вібратори майданчикові 220в мають додаткове маркування "Е" в назві моделі. Їх особливістю є можливість працювати безпосередньо від мережі з напругою 220В. Тобто вони можуть безпечно працювати без підключення будь-якого додаткового обладнання.

Крім вібраторів майданчикових 220в існують моделі з напругою 42в і 380в. Для роботи з електромеханічним майданчиковим вібратором 42в потрібне підключення ТСЗИ (трансформатора, який знижує напругу до потрібного рівня в 42в). Ці вібратори вважаються найбезпечнішими, тому що рівень напруги 42в відповідає всім нормам техніки безпеки і є безпечним для життя і здоров'я людей.

Відповідно інші моделі електромеханічних вібраторів майданчикових 220в і 380в можна підключати безпосередньо до мережі.

Вібратори майданчикові 220в можуть використовуватися при вантажно-розвантажувальних роботах для компактного транспортування та швидкого розвантаження. Це актуально для сипучих і гранульованих матеріалів. Також вони застосовуються для просіювання і виробництва комбікормів. Ще однією важливою сферою їх експлуатації є виробництво цегли, залізо-бетонних виробів, тротуарної плитки. Звичайно ж, це тільки деякі сфери застосування таких вібраторів.

Вибір того чи іншого обладнання залежить від завдань, які потрібно виконати з їх використанням. Якщо Вам складно визначитися з вибором, Ви можете зв'язатися з нашими продавцями-консультантами, які допоможуть підібрати оптимальну модель електромеханічного вібратора майданчикового 220в, 42в або ж 380в.