Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Гідравлічні гайколами та гайкорізи

Гайколами або гайкорізи гідравлічні призначені для демонтажу різних болтів і гайок із заржавілим або пошкодженим різьбленням. У багатьох випадках, при демонтажі або розбиранні старих конструкцій і механізмів, що заіржавіли, викрутити болт або гайку звичайним способом, просто не є можливим. Для цих цілей і використовуються гідравлічні гайколами або гайкорізи. Використовуючи гідравлічне зусилля та гострі різальні леза, гайколам перерізає гайку навпіл, після чого болт, або шпилька вільно виймаються.

гайколам
Гайколам гідравлічний  HHQ-24
гайкоріз
Гайколам гідравлічний HHQ-27

Гідравлічні ручні гайколами, приводяться до дії за рахунок механічного ручного зусилля, яке багаторазово збільшується завдяки гідроциліндру, заповненому маслом і поршню, що рухається в ньому. Після чого, зусилля через шток, передається на спеціальний ріжучий ніж і далі на гайку, що розрізається. Гідравлічні гайколами мають відносно велике зусилля згинання в межах до 20 тонн і застосовуються для руйнування гайок із металів різної міцності розміром до 41 мм.

Модель ручного гідравлічного гайколама HHQ-24 застосовується для руйнування гайок з металів різної міцності з різьбленням від М8 - до М24 та під ключ з розміром від 14 мм до 36 мм. Для збільшення зусилля тиску на гайку, використовується гідравлічний поршень.

Модель ручного гідравлічного гайколама HHQ-27 застосовується для руйнування гайок з металів різної міцності з різьбленням від М22 - до М27 та під ключ з розміром від 32 мм до 41 мм. Для збільшення зусилля тиску на гайку використовується гідравлічний поршень.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЙКОЛОМІВ

Назва HHQ-24 HHQ-27
Діаметр різблення гайки, мм М8 - М-24 М22 - М-27
Розмір гайки під ключ, мм 14 - 36 32 - 41
Зусилля гнуття, тонн 14 20
Привід різу гідравлічний гідравлічний
Тип мастила гідравлічна олія ISO-HV-15 гідравлічна олія ISO-HV-15
Упаковка металевий кейс металевкий кейс
Керування
ручне ручне
Габаритні разміри, мм 550 х 110 х 70 500 х 130 х 80
Маса, кг 7,0 6,6

На всі моделі гідравлічних гайколамів діє гарантія 12 місяців.