Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Верстати правильно-відрізні.

Верстати правильно-відрізні застосовуються для вирівнювання, виправлення металевої арматури, що надходить на виробництво в бухтах у вигляді сталевого дроту діаметром від 4 мм до 10 мм. Правильно-відрізний верстат модель YGT4-12 вирівнює арматуру, що надходить у бухтах, та ріже її на відрізки заданої довжини.

Верстат для виправлення арматури YGT4-12 складається з двох модулів. Програмний модуль або модуль керування, куди вводяться всі необхідні параметри різання (діаметр дроту, довжина відрізків, кількість відрізків та ін.). І безпосередньо сам модуль вирівнювання та порізки, куди з одного боку заправляється вільний кінець бухти, а з протилежного боку виходять готові відрізки заданої довжини.    

Підприємство ТД Пневмо-комплект пропонує зі складу в м. Києві одну з найпопулярніших моделей правильно-відрізних верстатів YGT4-12, яку вирізняє висока швидкість різання, висока точність, повна автоматизація процесу, простота та надійність конструкції.

Верстат правильно-відрізний YGT4-12

Верстат правильно-відрізний YGT4-12

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРАВИЛЬНО-ВІТРІЗНОГО ВЕРСТАТА YGT4-12

НазваВерстат правильно-відрізний YGT4-12
MIN діаметр дроту та арматури клас АII, мм 4
MАХ діаметр дроту та арматури клас АII, мм 10
Керування
Автоматичне
Привід різання Гідравлічний
Продуктивність, м/хв50
Довжина стрижнів, що відрізаються, м0,3 - 99
Потужність електродвигуна, квт 7,5
Напруга, В 380
Габаритні розміри, мм 1500 х 600 х 970
Вага, кг 270

Правильно-відрізні верстати YGT4 оснащені потужним трифазним електродвигуном потужністю 7,5 кВт та мають високу продуктивність – до 50 метрів арматури за хвилину. При цьому довжина відрізків може коливатися від 03 до 99 метрів. Дана модель оснащена гідравлічним приводом різання та системою автоматичної синхронізації процесів.

Область застосування верстатів для виправлення арматури - це метизнокалібрувальні цехи металургійних заводів, підприємства будівельної індустрії, домобудівні комбінати, заводи ЗБК та ЗБВ, машинобудівні підприємства та ін.


На всі моделі правильно-відрізних верстатів діє гарантія 12 місяців.