Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Вібратор глибинний 220В

Вібратор глибинний 220ВВібратор глибинний 220В - це спеціалізований пристрій, який, як правило, застосовують на будівельних заходах. Основним завданням такого обладнання є ущільнення бетону. Частіше використовують ці пристосування в монолітному будівництві. Також це обладнання необхідно виробничим підприємствам, які займаються виготовленням бетонних блоків.

Вібратор глибинний 220В істотно скорочує фінансові та часові витрати в процесі різних видів робіт з монолітними конструкціями з бетону. Це обладнання значно полегшує і прискорює будівельний процес. Це дозволяє створювати більш якісні та надійні бетонні конструкції, витрачаючи при цьому мінімум часу.

Для якісного ущільнення бетону таку частину глибинного вібратора 220В як вібробулаву занурюють у бетонну суміш. Ця вібробулава може мати різний діаметр, який обирається залежно від типу проведених робіт.

Використання вібратора глибинного 220В буде дуже корисним при виробництві залізобетонних виробів. Адже за допомогою цього апарата можна рівномірно і якісно розподілити по всій поверхні бетонну суміш. Конструкції із залізобетону виготовлені за допомогою такого обладнання вважаються більш надійними і довговічними, так як глибинний вібратор 220В сприяє відмінному з'єднанню металевої арматури і бетону. Придбати такий інструмент недорого можна в нашій фірмі.

Високоякісний глибинний вібратор 220В Ви можете замовити в компанії «Пневмо-комплект».