Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Нарізчики швів.

Нарізачі швів, або швонарізчики застосовуються для різання, з метою подальшого демонтажу, різних дорожніх покриттів, таких як асфальт, тротуарна плитка, покриття з бетону. Також швонарізчики можуть застосовуватися для вирізання цілих сегментів у різних бетонних та залізобетонних конструкціях при розбиранні перекриттів, або прокладки інженерних комунікацій. Основним елементом нарізника швів є відрізний диск, діаметр та властивості якого підбираються в залежності від матеріалу, що розрізається.  

Нарізувач швів HQS-500A оснащений баком для води об'ємом 36 літрів. Вода з бака, за допомогою спеціального крана, подається в місце розрізу, що дозволяє значно зменшити кількість пилу та оберігає відрізне коло від надмірного нагрівання та зношування.

Підприємство ТД Пневмо-комплект пропонує зі складу в м. Києві одну з найпопулярніших моделей нарізувача швів HQS-500A, яку вирізняє висока швидкість різання, мобільність, простота та надійність конструкції.

Нарізувач швів, швонарізчик

Нарізчик швів HQS-500A


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШВОНАРІЗЧИКА HQS-500A.

Назва параметру Швонарізчик HQS-500.
Діаметр ріжучого диска, мм 350-500
Максимальна глибина різу, мм 180
Місткість водного бака, л 36
Транспортні колеса +
Тип двигуна HONDA GX-390, бензиновий чотиритактний, одноциліндровий
Двигун потужність, к.с 13
Габаритні разміри, мм 1320 х 560 х 860
Вага, кг 135

Нарізачі швів моделі HQS-500 оснащені потужним бензиновим двигуном HONDA GX-390 потужністю 13 к.с., транспортними колесами та зручними ручками для переміщення.

Область застосування швонарізачів – це ремонт асфальтно-дорожніх покриттів, ремонт та будівництво будівель, прокладання різних інженерних комунікацій.


На всі моделі нарізувачів швів діє гарантія 12 місяців.