Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Електродвигун 220 ціна

Електродвигун 220 цінаЕлектродвигуни застосовують в широкому колі областей, де необхідно функціонування приводної системи. Сільське господарство, легка і важка промисловість, побутова техніка - все це спектр використання електродвигунів.

Одним з найбільш затребуваних пристроїв є асинхронний однофазний електродвигун 220 В. Ціна даного пристрою досить невелика. Особливо, якщо мова йде про оптові закупівлі. З його допомогою комплектують побутові прилади, які розраховані на невелику потужність. Широко використовують електродвигун 220 В, ціна якого доступна, в таких приладах як вентилятори, компресори, а також насоси.

Особливістю конструкції електродвигуна 220 В є те, що на статорі знаходиться одна робоча обмотка, а на роторі обмотки немає. Ротор такого типу називається короткозамкненим. У такій конструкції не використовуються контактні щітки, що дозволяє уникнути іскріння, а також додаткового нагрівання на контактах.

Вас цікавить електродвигун 220? Ціна даного товару в компанії «Пневмо-комплект» дуже вигідна!

Ми пропонуємо Вам купити електродвигуни 220 В за ціною оптимальною. Живлення здійснюється від однофазної мережі змінного струму. Дана мережа характеризується частотою в 50, а також 60 Гц, має напругу 220 і 240 В, а клас ізоляції нагрівостійкості - F. У свою чергу, захист становить IP54 (під замовлення можливе виготовлення приладів з IP55). Працює двигун разом з конденсатором або резистором, за рахунок яких здійснюється зсув фаз між струмами обмоток. Випускаються однофазні двигуни середньої або малої потужності.

Електродвигун 220, ціна якого буде для Вас прийнятною, від лідируючих виробників СНД - це відмінний вибір для реалізації Вашої задачі.