Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Затиральні машини по бетону

Затиральні машини призначені для механізованого загладжування та затирання бетонних підлог та покриттів, у тому числі у складських будівлях, у виробничих приміщеннях, цехах, ангарах тощо.

Підприємство ТД Пневмо-комплект пропонує зі складу в м. Києві три найуніверсальніші типи затиральних машин для бетону, це моделі ВРМ-60 і ВРМ-100А з бензиновим двигуном Honda та електричну модель з електродвигуном DMD-90. Бензинові моделі мають діаметр зачистних лопатей 580 мм та 970 мм відповідно. Електрична машина, що затирає, має діаметр затиральних лопатей 780 мм. Дані моделі застосовуються практично для всіх, найпоширеніших видів робіт, пов'язаних із затиранням та шліфуванням бетонних підлог.

Затиральна машина по бетону ВРМ-60

Затиральна машина по бетону ВРМ-60

Затиральна машина по бетону ВРМ-100А

Затиральна машина для бетону ВРМ-100А

Затиральна машина по бетону електрична

Затиральна машина по бетону електрична DМD-90

Затиральні машини марки ВРМ оснащені потужним автономним бензиновим двигуном Honda моделі GX-160 об'ємом 160 см та потужністю 5,5 кінських сил.

Затиральні машини електричні однофазні марки DМD оснащені потужним однофазним електродвигуном потужністю 3,0 кВт, 2800 обертів за хвилину.

За своїми характеристиками моделі відрізняються типом приводу, масою, габаритами, діаметром шліфувального диска та діаметром зачистних лопатей.

Модель ВРМ-60 має діаметр шліфувального диска 600 мм та діаметр зачистних лопатей 580 мм. Для зручності експлуатації та безпеки, засоби керування та екстреної зупинки затиральної машини виведені на рукоятку. (Важіль акселератора, важіль екстреної зупинки та шестерня регулювання висоти та кутів нахилу затиральних лопатей).

Диск шліфувальний до машини ВРМ-60

Диск шліфувальний до затиральної машини по бетону

Лопаті затиральні до машини ВРМ-60

Лопаті до затиральної машини для бетону.

Модель ВРМ-100А має діаметр шліфувального диска 980 мм та діаметр зачистних лопатей 970 мм. Для зручності експлуатації та безпеки, засоби керування та екстреної зупинки затиральної машини виведені на рукоятку. (Важіль акселератора, важіль екстреної зупинки та шестерня регулювання висоти та кутів нахилу затиральних лопатей).
   

Диск шлифовальный к машине ВРМ-100А

Диск шлифовальный к затирочной машине для бетона

Лопасти затирочные к машине ВРМ-100А

Лопасти к затирочной машина по бетону

Модель DMD-90 має діаметр шліфувального диска 780 мм та діаметр зачистних лопатей 770 мм. Для зручності експлуатації та безпеки, засоби керування та екстреної зупинки затиральної машини виведені на рукоятку. (Важіль екстреної зупинки та шестерня регулювання висоти та кутів нахилу затиральних лопатей).

В залежності від застосовуваних на затиральних машинах для бетону насадок, розрізняють два типи затиральних робіт:

Чорнове шліфування. Проводиться на тому етапі застигання бетону, коли він містить достатню кількість вологи, але по ньому вже можна переміщатися не залишаючи глибоких вм'ятин в бетоні (не більше 2-3 мм). Чорнове загладжування проводиться за допомогою шліфувального диска, який встановлюється на основу затиральної машини, поверх зачищувальних лопатей, вступаючи з ними в зачеплення спеціальними пазами.

За рахунок чорнового загладжування та шліфування забираються всі нерівності, поверхня стає рівною і відносно шорсткою, зі структури бетону видавлюється зайва волога, за рахунок цього відбувається більш швидке висихання. Як правило, процес чорнового затирання повторюють кілька разів. 

Чистове шліфування. Є заключним етапом обробки бетонної поверхні у процесі влаштування бетонної підлоги. Затирання виконують за допомогою машин для затирання по бетону, оснащених затиральними лопатями в кількості 4 штук. Дуже важливо розпочати процес затирання в той момент, коли ще йде випаровування вологи з поверхні бетону (відсутність прилипання бетону до руки). Якщо затирання розпочато раніше визначеного терміну, то на поверхні бетону можуть з'явитися бульбашки або сліди від лопатей. У процесі чистового шліфування відбувається затирання тріщин та інших дефектів, після чого поверхня стає гладкою і робить моноліт міцнішим.

Як правило, проведення затирання в кілька проходів збільшує зносостійкість поверхні приблизно вдвічі в порівнянні зі зносостійкістю поверхні, на який робили затирання в один прохід. При повторному затиранні кут нахилу лопат слід збільшити. Крім того, повторне затирання дає можливість суттєво зменшити пилоутворення.

Всі перелічені моделі затиральних машин по бетону відрізняє простота конструкції, висока надійність, мобільність, автономність та висока продуктивність.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАТИРАЛЬНИХ МАШИН ПО БЕТОНУ

Назва моделі
ВРМ-60ВРМ-100АDMD-90
Потужність двигуна
HONDA GX-160; 5,5 л.с
HONDA GX-160; 5,5 л.с
3,0 кВт,
Тип двигуна
Бензиновий, 4-и тактний одноциліндровий
Бензиновий, 4-и тактний одноциліндровий
 Електродвигун 220В 1 фазний
Діаметр шліфувального диску600 мм
980 мм
 780 мм
Діаметр затиральних лопатей
580 мм
970 мм
770 мм
Діапазон швидкості
50-100 об/хв50-100 об/хв
75 об/хв
Паливний бак
3,6 литри
3,6 литри
 
Тип бензину
АИ-92, АИ-95
АИ-92, АИ-95
 
Витрата палива, середня
1,1 літр/год
1,1 літр/год
 
Кількість затиральних лопатей4
4
4
Вага
69 кг
87 кг
70 кг
Габарити
1350 х 600 х 1020 мм
1430 х 1000 х 1200 мм
1750 х 780 х 1000 мм

На всі моделі затиральних машин по бетону діє гарантія 12 місяців.