Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Бетонолом пневматичний

Бетонолом пневматичнийБетонолом пневматичний - спеціальний інструмент, який знайшов достатньо широке застосування в різних галузях. Найчастіше такий інструмент застосовують на ремонтних і будівельних заходах.

Бетонолом пневматичний найчастіше використовується для демонтажу або руйнування всіляких бетонних і залізобетонних конструкцій і споруд, а також для здійснення аварійно-рятувальних робіт. Використання ручного бетонолома пневматичного буде актуальним для руйнування опор мостів, фундаментів, різних залізобетонних покриттів тощо.

Сучасні моделі бетоноломів пневматичних мають дуже хороші технічні характеристики, а також зручну і практичну конструкцію, яка дозволяє виконувати фахівцю роботу з демонтажу досить легко і швидко. Як правило, термін використання такої апаратури є досить тривалим. Залежить він, в основному,  від умов експлуатації. Щоб продовжити термін використання бетонолома пневматичного потрібно обов'язково виконувати рекомендації від виробника і дотримуватися правил користування. Не варто також забувати про своєчасне технічне обслуговування пневматичного інструменту. Різні моделі бетоноломів відрізняються енергією удару. Від цього параметру та інших характеристик апарату залежить його вартість. Потужніший бетонолом має, відповідно, більшу ціну. Недорогий хороший бетонолом можна придбати в нашій компанії.

Якщо Вам потрібен високоякісний бетонолом пневматичний за демократичною ціною, то Вам варто звернутися до фірми «Пневмо-комплект».