Поршневі повітряні компресори з продуктивністю до 0,25 м3/мин.
Поршневі повітряні компресори використовуються в побутових і промислових умовах, як джерело стисненого повітря для пневмоінструменту, фарбувальних робіт, опресовуванні водяних і газових труб і т. ін. Компресори повітряні поршневі виготовляються на базі двоциліндрової одноступінчастої компресорної головки С412, і працюють від електромережі живлення 220В або 380В.
Компресор К1 |
Компресор К12 |
Компресор К29 |
Компресор К23 |
Поршневі повітряні компресори з продуктивністю до 1,00 м3/мин.
Поршневі повітряні компресори застосовуються при будівельно-оздоблювальних роботах, в гаражах, будівельних, дорожніх і промислових підприємствах, на лініях з виробництва пластикових пляшок.
Компресори повітряні поршневі продуктивністю до 0,6 м3/хв виготовляються на базі 2-во циліндрової одноступінчастої головки К24, а до 1,00 м3/хв на базі 2-во циліндрової двоступеневої компресорної головки С415М.
Компресор К-24М |
Компресор С-415М |
Компресор K-25M |
Компресор C-415M1 |
Компресор K2 |
Компресор K-33Ф |
Компресор К22 |
Поршневі повітряні компресори з електроприводом продуктивністю до 2,00 м3/хв
Компресор С-416М |
Компресор K20 |
Компресор К6 |
Поршневі повітряні компресори застосовуються в гаражах, будівельних, дорожніх і промислових підприємствах. Компресорні установки виготовляються на базі чотирициліндрової двоступеневої головки С416М.
Компресор К3 |
Компресор К31 |
Компресор C-416M1 |
Компресор К30 |
Багато запасних частин поршневої системи взаємозамінні і запозичені у автомобіля ЗІЛ-130. На всі компресори повітряні поршневі виробництва діє гарантія терміном 12 місяців. Гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування виконується фахівцями нашого підприємства.
Таблиця порівняльних характеристик поршневих повітряних компресорів.
Поршневі компресори є найпоширенішими в країнах СНД, серед встановлених компресорів з продуктивністю до 100 м3 / хв. Дана технологія використовується для стиснення повітря протягом вже двох століть, в силу відносної простоти її технічної реалізації. З цієї ж причини поршневі компресори були основним, і до недавнього часу єдиним типом повітряних компресорів (за винятком відцентрових продуктивністю від 100 м3/хв) вироблених в СРСР. Основними перевагами поршневих компресорів є їх помітна дешевизна в порівнянні з компресорами інших типів, відносна простота виробництва, висока ремонтопридатність. При своєчасному обслуговуванні, поршневий компресор - практично "вічна" машина. Поршневі компресори за своїми характеристиками і ціновим параметрам переважніше компресорів інших типів в наступних випадках:
При малій і середній продуктивності, поршневі компресори перевершують гвинтові компресори. У разі, коли потрібно мала і середня продуктивність, компресори поршневого принципу стиснення найбільш кращі. Сьогодні ринок поршневих компресорів представлений не тільки великою різноманітністю моделей, а й величезною кількістю фірм - виробників: від великих світових лідерів до маловідомих китайських кооперативів. В КНР збирається найбільш компресорів, розроблених відомими європейськими та американськими фірмами. Асортимент виробів настільки великий, що найпростішим варіантом їх систематизації стає поділ за рівнем цін. Модельний ряд досить широкий, - сучасні поршневі компресори бувають як побутового призначення, так і промислового, - і настільки іноді різноманітний, що часом важко навіть віддати перевагу якійсь конкретній моделі навіть в рамках однієї фірми. Ціни на компресори варіюються залежно від багатьох факторів: мають значення і місце продажу, і країна виробництва, і ім'я виробника, і час випуску моделі, і, звичайно, її конструктивні особливості.
Наше підприємство має широкий асортимент сучасних поршневих компресорів, Тільки у нас ви можете побачити техніку від виробника, який гарантує якість і довгий термін роботи.
Багато виробників компресорів в графі «продуктивність» вказують геометричний обсяг всмоктуваного повітря. Однак різниця подібних показників з фактичної продуктивністю, наприклад у поршневого компресора - більше 40%. Ми вказуємо реальну продуктивність компресора, наведену до умов всмоктування при робочому тиску. Так легше зробити правильний вибір, порівнявши його характеристики з необхідними вам. Для максимально надійної роботи компресора його робоче навантаження повинно складати 65-70% від максимального, тобто, якщо, наприклад, потрібно отримати 400л/хв. стисненого повітря, то краще взяти компресор з «запасом» - продуктивністю 550-630л/хв.
Існують компресори стаціонарні та пересувні.
Стаціонарні компресори встановлюються на певний місце, при необхідності - на спеціальну несучу раму або фундамент.
Пересувні компресорні станції виготовляються на базі шасі і відповідно можуть переміщатися по будівельним майданчикам, гаражу, дачі, від об'єкта до об'єкта.
Наші компресори знайшли широке застосування в побутових, промислових, будівельних умовах, як джерело стисненого повітря для пневмоінструменту, фарбувальних робіт, обпресування водяних і газових труб, а моделі К20, К22, К33 на лініях з виробництва пластикових пляшок.
Ми пропонуємо поршневі компресори:
Своєчасне якісне обслуговування і ремонт є запорукою безвідмовної та безаварійної роботи компресорної установки.