Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

СТАЦІОНАРНІ ТА ПЕРЕСУВНІ ПОВІТРЯНІ КОМПРЕСОРИ

Поршневі повітряні компресори з продуктивністю до 0,25 м3/мин.

Поршневі повітряні компресори використовуються в побутових і промислових умовах, як джерело стисненого повітря для пневмоінструменту, фарбувальних робіт, опресовуванні водяних і газових труб і т. ін. Компресори повітряні поршневі виготовляються на базі двоциліндрової одноступінчастої компресорної головки С412, і працюють від електромережі живлення 220В або 380В.

Компресор К1
Компресор К1
Компресор К12
Компресор К12
Компресор К29
Компресор К29
Компресор К23
Компресор К23

Поршневі повітряні компресори з продуктивністю до 1,00 м3/мин.

Поршневі повітряні компресори застосовуються при будівельно-оздоблювальних роботах, в гаражах, будівельних, дорожніх і промислових підприємствах, на лініях з виробництва пластикових пляшок.

Компресори повітряні поршневі продуктивністю до 0,6 м3/хв виготовляються на базі 2-во циліндрової одноступінчастої головки К24, а до 1,00 м3/хв на базі 2-во циліндрової двоступеневої компресорної головки С415М.

Компресор К-24М
Компресор К-24М
Компресор С-415М
Компресор С-415М
Компресор K-25M
Компресор K-25M
Компресор C-415M1
Компресор C-415M1

Компресор K2
Компресор K2
Компресор K-33Ф
Компресор K-33Ф
Компресор К22
Компресор К22

Поршневі повітряні компресори з електроприводом продуктивністю до 2,00 м3/хв

Компресор С-416М
Компресор С-416М
Компресор K20
Компресор K20
Компресор К6
Компресор К6

Поршневі повітряні компресори застосовуються в гаражах, будівельних, дорожніх і промислових підприємствах. Компресорні установки виготовляються на базі чотирициліндрової двоступеневої головки С416М.

Компресор К3
Компресор К3
Компресор К31
Компресор К31
Компресор C-416M1
Компресор C-416M1
Компресор К30
Компресор К30

Багато запасних частин поршневої системи взаємозамінні і запозичені у автомобіля ЗІЛ-130. На всі компресори повітряні поршневі виробництва діє гарантія терміном 12 місяців. Гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування виконується фахівцями нашого підприємства.

Таблиця порівняльних характеристик поршневих повітряних компресорів.

Як вибрати компресор

Поршневі компресори є найпоширенішими в країнах СНД, серед встановлених компресорів з продуктивністю до 100 м3 / хв. Дана технологія використовується для стиснення повітря протягом вже двох століть, в силу відносної простоти її технічної реалізації. З цієї ж причини поршневі компресори були основним, і до недавнього часу єдиним типом повітряних компресорів (за винятком відцентрових продуктивністю від 100 м3/хв) вироблених в СРСР. Основними перевагами поршневих компресорів є їх помітна дешевизна в порівнянні з компресорами інших типів, відносна простота виробництва, висока ремонтопридатність. При своєчасному обслуговуванні, поршневий компресор - практично "вічна" машина. Поршневі компресори за своїми характеристиками і ціновим параметрам переважніше компресорів інших типів в наступних випадках:

  1. Великі перепади в споживанні стисненого повітря Промислові поршневі компресори однаково добре працюють в повторно-короткочасному режимі, коли вони набагато економічніше, ніж гвинтові компресори.
  2. Несприятливі умови експлуатації компресора. При несприятливих умовах експлуатації компресора, наприклад, при використанні в установках розфасовки цементу, на вугільних складах або млинах для помелу зерна, або при великих коливаннях температури, поршневі компресори забезпечують більш тривалий термін служби і вимагають менших витрат на обслуговування.
  3. Прийнятні ваго-габаритні показники.
  4. Простота в експлуатації і обслуговуванні.
  5. Абсолютна ремонтопридатність.

При малій і середній продуктивності, поршневі компресори перевершують гвинтові компресори. У разі, коли потрібно мала і середня продуктивність, компресори поршневого принципу стиснення найбільш кращі. Сьогодні ринок поршневих компресорів представлений не тільки великою різноманітністю моделей, а й величезною кількістю фірм - виробників: від великих світових лідерів до маловідомих китайських кооперативів. В КНР збирається найбільш компресорів, розроблених відомими європейськими та американськими фірмами. Асортимент виробів настільки великий, що найпростішим варіантом їх систематизації стає поділ за рівнем цін. Модельний ряд досить широкий, - сучасні поршневі компресори бувають як побутового призначення, так і промислового, - і настільки іноді різноманітний, що часом важко навіть віддати перевагу якійсь конкретній моделі навіть в рамках однієї фірми. Ціни на компресори варіюються залежно від багатьох факторів: мають значення і місце продажу, і країна виробництва, і ім'я виробника, і час випуску моделі, і, звичайно, її конструктивні особливості.

Наше підприємство має широкий асортимент сучасних поршневих компресорів, Тільки у нас ви можете побачити техніку від виробника, який гарантує якість і довгий термін роботи.

Багато виробників компресорів в графі «продуктивність» вказують геометричний обсяг всмоктуваного повітря. Однак різниця подібних показників з фактичної продуктивністю, наприклад у поршневого компресора - більше 40%. Ми вказуємо реальну продуктивність компресора, наведену до умов всмоктування при робочому тиску. Так легше зробити правильний вибір, порівнявши його характеристики з необхідними вам. Для максимально надійної роботи компресора його робоче навантаження повинно складати 65-70% від максимального, тобто, якщо, наприклад, потрібно отримати 400л/хв. стисненого повітря, то краще взяти компресор з «запасом» - продуктивністю 550-630л/хв.

Існують компресори стаціонарні та пересувні.

Стаціонарні компресори встановлюються на певний місце, при необхідності - на спеціальну несучу раму або фундамент.

Пересувні компресорні станції виготовляються на базі шасі і відповідно можуть переміщатися по будівельним майданчикам, гаражу, дачі, від об'єкта до об'єкта.

Наші компресори знайшли широке застосування в побутових, промислових, будівельних умовах, як джерело стисненого повітря для пневмоінструменту, фарбувальних робіт, обпресування водяних і газових труб, а моделі К20, К22, К33 на лініях з виробництва пластикових пляшок.

Ми пропонуємо поршневі компресори:

  • тиском 6, 8, 10, 16, 25 бар.
  • продуктивністю 0,16м3;0,25м3;0,5м3;0,55м3;0,63м3;1,00м3;1,26м3;2,00м3
  • напругою 220В(1ф);380(3ф)
  • ресивер 22;60;70;110;120;150;190;250;500 л
  • потужність двигуна 2,2;3;4;5,5;7,5;7,5х2;7,5+11;11;5,5х2;11х2 кВт

Своєчасне якісне обслуговування і ремонт є запорукою безвідмовної та безаварійної роботи компресорної установки.