Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Вібратор глибинний 220

Вібратор глибинний 220Як правило, в процесі виготовлення залізобетонних або бетонних виробів в суміш практично завжди потрапляє досить багато повітря. У зв'язку з цим бетон стає пористим і, відповідно, менш якісним, надійним і міцним. Щоб прибрати ефект пористості бетонної суміші в наш час фахівці застосовують такий професійний інструмент як вібратор глибинний 220 В. Таке обладнання швидко і ефективно видаляє всі бульбашки з розчину, роблячи бетон більш щільним і якісним. Сьогодні, мабуть, жоден масштабний будівельний захід не обходиться без використання вібратора глибинного 220 В.

Вплив високочастотних коливань на бетонну суміш за допомогою накінечника вібратора глибинного 220 В дає можливість істотно поліпшити плинність бетону. У зв'язку з цим бетонна суміш добре заповнює весь обсяг ємкості. Таким чином, виходить досить щільна суміш, яка робить бетонну конструкцію більш міцною і стійкою до впливу навколишнього середовища.

Вібратор глибинний 220 В є дуже простим в експлуатації інструментом. Вартість такого обладнання може варіюватися залежно від моделі пристосування.

Одним з лідерів із виготовлення вібраторів глибинних 220 В є завод «Красный Маяк». Моделі вібраторів від цього виробника відрізняються  своєю якістю, надійністю і відносно невисокою вартістю. Придбати таке обладнання можна у нас.

Компанія «Пневмо-комплект» пропонує своїм споживачам недорогий, але дуже якісний вібратор глибинний 220 В.