Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Електродвигун трифазний купити

Електродвигун трифазний купитиЕлектродвигун застосовується у величезній кількості сучасних побутових приладів, в промисловості, а також в аграрному секторі. Без нього неможливо уявити функціонування міського транспорту і будівельних машин. Залежно від конструкції, виділяють кілька типів електродвигунів: двигун постійного струму, асинхронний і синхронний двигун змінного струму. Серед асинхронних двигунів найбільш часто потрібно купити електродвигун трифазний з короткозамкненою обмоткою ротора. Даний електромотор розрахований на живлення від трифазної електромережі. Статор цієї машини змінного струму має три обмотки, магнітні поля яких зсунуті на 120°.

Електродвигун трифазний купити можна не тільки для використання в трифазній мережі, але також і в однофазної. Слід враховувати, що в другому  випадку буде відбуватися втрата потужності, а запуск потребує механічного зсуву ротора або застосування фазоссуваючого ланцюга. Після здійснення запуску не можна знімати напругу з фазоссуваючої обмотки, інакше відбудеться зупинка двигуна і його згорання. Тому безсумнівно краще електродвигун трифазний купити саме для трифазної електричної мережі, а от для однофазної підійде двофазний зі зрушенням фази в другій обмотці.

Універсальність трифазної системи зробила її однією з найбільш затребуваних як у масштабному виробництві, так і серед електротехніків-аматорів.

Економічність, можливість отримання фазної і лінійної напруги в одному пристрої, а також рівномірне навантаження - ось переваги трифазної системи.

Електродвигун трифазний купити за прийнятною вартістю можна в компанії «Пневмо-комплект».

У нас Ви можете купити електродвигун трифазний різних серій і моделей хорошої якості. Пропонована нами продукція добре зарекомендувала себе на ринку СНД і активно використовується фахівцями різних країн.

Електродвигун трифазний купити у нас можна абсолютно легко - просто зателефонуйте або напишіть на електронну пошту!