Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

ЕЛЕКТРОДВИГУНИ

Призначення.

Що таке електродвигун? Електродвигун має не так багато функцій, як це може здаватися. Насправді, це - машина для перетворення електричної енергії в механічну роботу або в рухаючу силу. Однак, наявність саме цих функцій в електродвигуні, є найбільш популярними у багатьох сферах діяльності. Розрізняють електродвигуни постійного струму і електродвигуни змінного струму. Перші являють собою щось на зразок динамо-машини, а наступні відносять до синхронних та індукційних двигунів. Також електродвигуни можуть відрізнятися своєю потужністю та напругою електричного струму, від якого вони працюють. Ще розрізняють електродвигуни за їхньою здійсненістю. Це залежить від того, в якій сфері і в яких умовах використовується електродвигун. Буває: вибухобзпечні, пилозахищеним, вологозахищеним та ін.

Найчастіше застосовуються асинхронні електродвигуни. Справа в тому, що саме цей різновид електродвигунів відрізняється відносно простою конструкцією і надійністю в експлуатації. Моделі асинхронних електродвигунів придатні для експлуатації в макрокліматичних районах з тропічним, помірним, помірно холодним і холодним кліматом в умовах, що визначаються категоріями розміщення. Асинхронні електродвигуни дійсно широко поширені. Вони застосовуються в приводах металообробних і деревообробних верстатах. Також в ковальсько-пресових, ткацьких, швейних, вантажопідйомних, землерийних машин. Вентилятори, фени, насоси, центрифуги та інші предмети побуту просто не обійшлися б без конструкцій електродвигунів. Напевно, немає такої галузі побуту і техніки, в якій не використовувалися б електродвигуни.

Будова та принцип роботи.

В основі роботи електродвигунів лежить процес електромагнітної індукції, яка виникає під час руху провідного середовища в магнітному полі. В якості провідного середовища зазвичай використовується обмотка, що складається з досить великої кількості провідників, з'єднаних між собою належним способом. Магнітне поле в електродвигуні створюється або за допомогою постійних магнітів, або за допомогоюзбудливих обмоток, в середині яких виникає струм.

Електродвигуни складаються із захисного корпусу, в якому знаходиться нерухомий порожнистий циліндричний статор, зібраний із окремих, ізольованих один від одного пластин електротехнічної (магнітної) сталі. На внутрішній стороні статора в пазах розташовані витки обмотки збудження з мідного дроту. Усередині статора розташовується рухливий, що обертається на валу ротор, що складається теж із сталевих пластин, також ізольованих один від одного термостійким лаком. У пазах ротора розташовуються витки мідної обмотки. Обмотка статора електродвигуна під'єднується до джерела змінного струму.

Вибір електродвигунів.

Підприємство «Пневмо-комплект» пропонує Вашій увазі широкий спектр електродвигунів різного призначення.

Електродвигуни загальнопромислові з трифазною напругою продаж електродвигунів

Електродвигуни загальнопромислові з трифазною напругою 220В / 380В / 660В і потужністю від 0,12 кВт до 315 кВт серії АІР, АД та ін.


Електродвигуни загальнопромислові та побутові з однофазною напругою продаж електродвигунів в Києві

Електродвигуни загальнопромислові та побутові з однофазною напругою 220В / 380В / 660В і потужністю від 0,12 кВт до 315 кВт серії АІР, АД та ін.

  
                 Електродвигуни вибухобезпечні напругою 380 В і потужністю від 0,25 кВт до 110 кВт               

Електродвигуни вибухобезпечні напругою 380 В і потужністю від 0,25 кВт до 110 кВт


                 Електродвигуни кранові напругою 380 В і потужністю від 1,4 кВт до 132 кВт               

Електродвигуни кранові напругою 380 В і потужністю від 1,4 кВт до 132 кВт

Відео електродвигуни

ВИБІР ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ.

На сьогоднішній день пропозиція на ринку електродвигунів дуже різноманітна: починаючи від дорогих німецьких та італійських електромоторів, дешевших російських і вітчизняних та закінчуючи величезною кількістю і великим асортиментом китайських електродвигунів.

Як зауважують оператори ринку, найбільш активно зараз продаються китайські, українські та російські електродвигуни, бо не кожен може собі дозволити придбати дорогий німецький чи італійський електродвигун. Та й то в більшості випадків, відомі марки німецьких та італійських електродвигунів мають китайську збірку і комплект.

Найчастіше, вітчизняні споживачі на ім'я виробника просто не звертають уваги: їх цікавить якісний і надійний електродвигун з конкретними параметрами, ціною та гарантією.

Також слід зауважити, що останнім часом на українському ринку, все більше і більше, стали з'являтися якісні електродвигуни китайського виробництва. Ці електродвигуни є досить непоганим варіантом для вибору, якщо керуватися критерієм «ціна - якість». Але в будь-якому випадку, остаточний вибір залишається завжди за Вами!

Підприємство Торговий Дім «Пневмо-Комплект», займається розробкою, виробництвом і здійснює оптово-роздрібний продаж різного електротехнічного обладнання. Ми пропонуємо електродвигуни високої якості, що відповідають європейським і міжнародним стандартам, які відрізняються міцністю, стійкістю до перевантажень, надійністю і довговічністю.

Сьогодні, важко уявити собі наше життя без такого обладнання, як електродвигун. Дійсно, в сучасному світі, електродвигуни використовуються практично у всіх галузях промисловості та сільському господарстві, на величезних підприємствах і в приватних квартирах, забезпечуючи нам комфорт і являються невід'ємними і незамінними помічниками. Діапазон застосування такого продукту як електродвигун є занадто широким. Електродвигуни потрібні всюди, зокрема, там, де необхідно електричну енергію перевести в механічний рух, таким чином працює багато механізмів, електропобутові прилади та ін. Електродвигуни: електродвигун, електромотор.

Завдяки новим успішним розробкам, і новому високотехнологічному обладнанню, нам вдалося створити електродвигун поліпшеної якості. Ми виготовляємо, як однофазні так і трифазні асинхронні електродвигуни з матеріалів, які легко утилізувати, безпечних для навколишнього середовища і здоров'я людей.

Рекомендуємо відвідати наш сайт, на якому представлений великий асортимент електродвигунів різних типів та модифікацій. На сайті представлений великий і докладний каталог, так що будь-хто, навіть найвибагливіший відвідувач, зуміє обрати потрібні електродвигуни, на основі своїх потреб.

Надана номенклатура містить, як електродвигун загальнопромислового призначення, так і побутовий однофазний електродвигун, замовити які можна простим кліком комп'ютерної миші в будь-який зручний для вас час, не залишаючи межі офісу або будинку. Або ж, зв'язатися за вказаними телефонами з нашим відділом продажів, де досвідчені фахівці дадуть відповіді на усі ваші запитання і допоможуть підібрати необхідний електродвигун.

Наші електродвигуни виробляються з різних ступенем захисту і придатні для експлуатації в будь-яких кліматичних умовах, оскільки, безперебійно функціонують, як в холодну, так і жарку пору року. Перш ніж придбати електродвигун, необхідно ознайомитися з його можливостями для подальшого ефективного застосування. Ми пропонуємо загальнопромислові асинхронні, побутові однофазні, кранові, високовольтні, постійного і змінного струму, вибухозахищені, бризкозахищені, ліфтові електродвигуни та багато іншого. Пропонуємо елетродвигуни за мінімальною та доступною ціною, на порядок нижче, ніж у конкурентів. Організовуємо доставку електродвигунів по всій території країни в максимально стислі терміни. Кожен електродвигун має сертифікат якості. На всі моделі електродвигунів надається гарантія. Є свій сервісний центр.

Якщо Вам потрібен електродвигун, тоді заходьте до нас і Ви не пошкодуєте. Вдалого Вам вибору і приємної роботи!

<< Назад