Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Вібратори для ущільнення бетону

Вібратори для ущільнення бетонуГлибинні вібратори - це найраціональніше та найрентабельніше рішення для ущільнення бетонної суміші. Вібратори для ущільнення бетону проектуються і виробляються таким чином, щоб надати забудовнику можливість забезпечити високу ефективність укладання бетонних сумішей в різні монолітні конструкції. Для збірного будівництва вібратори для ущільнення бетону також є досить корисними пристосуваннями, адже за допомогою такого обладнання виготовляються всілякі залізобетонні та бетонні вироби, які в майбутньому будуть складовими частинами великих конструкцій.

Вібратори для ущільнення бетону, як правило, складаються з таких основних елементів: вібробулава, гнучкий вал і двигун. Різні моделі таких пристроїв можуть відрізнятися деякими параметрами і, відповідно, вартістю. Гнучкий вал може бути різної довжини, вібробулава також виготовляється різного діаметру.

На об'єктах, де застосовується монолітне житлове будівництво, у наш час неодмінно фахівцями використовуються такі пристосування як вібратори для ущільнення бетону. Ці пристрої швидко і ефективно видаляють залишки повітря з бетонної суміші за допомогою вібрації, тим самим роблячи цю суміш більш щільною, надійною і міцною.

Компанія «Пневмо-комплект» пропонує своїм клієнтам різні моделі вібраторів для ущільнення бетону від Ярославського заводу «Красный  Маяк», який вважається одним з найкращих виробників вібраційного устаткування.

Якщо Вам потрібні високоякісні вібратори для ущільнення бетону за цілком прийнятною ціною, то Вам варто звернутися в компанію «Пневмо-комплект».