Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

ВИБРАТОРИ ГЛИБИННІ ДЛЯ УКЛАДАННЯ БЕТОНУ

 Конструкція та призначення

При будівельних роботах, для укладання бетону в монолітні конструкції, може застосовуватися цілий ряд моделей глибинних вібраторів, які підбираються в залежності від умов виробництва і завдань, що ставляться перед будівельниками.

Основне призначення будь-якої моделі глибинного вібратора це збільшення міцності залізобетонної монолітної конструкції шляхом вібрування ще незастиглої бетонної суміші і видалення з неї частинок повітря та води.

Вібратор глибинний, або вібратор бетону, як правило, складається із трьох основних частин. Це електропривід, що створює безпосередньо сам крутний момент, вал гнучкий або рукав, що передає цей крутний момент на пристрій, що вібрує, і сам вібруючий пристрій, який називають вібробулава або вібронакінечник, що занурюється в бетон і передає свою вібрацію на бетонну суміш, за рахунок чого і відбувається ущільнення розчину.

У деяких моделей глибинних вібраторів обмотка електродвигуна, тобто сам електропривід розташований безпосередньо у пристрої, що вібрує. У цьому випадку вібратор для бетону складатиметься лише з двох складових, це живильний рукав або кабель і вібронакінечник або вібробулава.

вибратор глубинный, купить

вибратор глубинный, фото

Вібратори глибинні  моделі типу ІВ и ЭПК напругою 42 В, 3 фази та 220В, 1 фаза

Вібратори глибинні, переносні  моделі типу "МОНОЛІТ"

 

вибратор для бетона

Вібратори глибинні високочастотні, напругою 42 В, 3 фази;  частота струму 200 Гц

Мережа живлення

В першу чергу електроприводи моделей глибинних вібраторів відрізняються за напругою та частотою електричного струму. Це може бути трифазна напруга 42В або однофазна напруга 220В. При напрузі 42В частота струму може бути 50 Гц або 200 Гц.

Всі ці моменти необхідно враховувати при виборі моделі глибинного вібратора, керуючись умовами, у яких він буде застосовуватись.

Якщо йдеться про домашнє або побутове використання глибинного вібратора (приватне будівництво, дачі, котеджі і т. д.), то найкраще підійде модель з однофазною напругою 220В і частотою струму 50 Гц. Це характеристики стандартної мережі живлення, яка є в кожній квартирі, у кожному приватному будинку і на кожній електрифікованій дачній ділянці.

Якщо ж глибинні вібратори будуть використовуватися в промисловому виробництві або в цивільному будівництві, тоді можна використовувати моделі з трифазною напругою 42В частотою струму 50 Гц або 200Гц. На відміну від приватних квартир, на всіх промислових або будівельних об'єктах завжди присутня мережа живлення з трифазною напругою 380В і частотою струму 50 Гц. При необхідності за допомогою понижуючого трансформатора напругу знижують до безпечної - 42В, частоту струму підвищують до 200 Гц за допомогою частотного перетворювача. 

Типи електроприводів глибинних вібраторів.

Електроприводи глибинних вібраторів за своєю конструкцією можуть бути кількох типів.
Найпростіший і найнадійніший це електропривід на базі асинхронного електродвигуна з однофазною або трифазною напругою. Такі приводи мають великий момент, що крутить, на валу, відносно невисокі обертитаі значну вагу.

Наступний, за частотою використання, тип приводу глибинного вібратора - це електропривід на базі колекторного чи щіткового електричного двигуна. Такі моделі дуже компактні, мають малу вагу, високу продуктивність та мобільність.  

У моделях глибинних вібраторів з герметично вбудованим електродвигуном у вібронакінечник, як привід, використовуються асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором. При цьому блок курування вмикання-вимкнення електроприводу глибинного вібратора винесено на ручку пристрою.

Всі перераховані вище моделі глибинних вібраторів представлені на нашому сайті.

У наших менеджерів Ви зможете отримати будь-яку консультацію, пов'язану з підбором тієї чи іншої моделі глибинного вібратора для укладання бетону. Телефонуйте, пишіть нам на електронну пошту або користуйтеся кнопкою "ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ".


Правильного Вам вибору та вдалої роботи.