Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

ВІБРОРЕЙКА ДЛЯ УКЛАДАННЯ БЕТОНУ

Віброрейки для укладання бетону застосовуються для ущільнення і розрівнювання бетонної суміші при бетонуванні доріг, підлог, майданчиків та інших покриттів. Віброрейка для укладання бетону складається з балки довжиною 2 метри, 3 метри або 4 метри зі встановленими на ній вібраторами ІВ-99; ІВ-98; ІВ-104. Силу віброрейки можна регулювати шляхом регулювання змушуючої сили вібратора.

Віброрейка для укладання бетону
Віброрейка для укладання бетону

Переваги віброрейок для укладання бетону.

Віброрейки для укладання бетону використовуються для ущільнення і розрівнювання бетонної або цементної суміші при бетонуванні або цементуванні підлог, дорожніх покриттів, майданчиків і т.д.

Віброрейки бувають двох типів:

  • подвійні жорсткі віброрейки (металеві);
  • подвійні телескопічні віброрейки (розсувні) (алюмінієві)

Конструкція віброрейки проста: дві квадратні труби, пов'язані між собою елементами жорсткості і вібратор електромеханічний загального призначення, або бензиновий двигун з ексцентриком. Довжина рами зазвичай становить від 2 до 6 метрів. В якості вібратора використовується трифазний асинхронний електродвигун із встановленими на валу ротора дебалансами.

Дебаланси, обертаючись, створюють змушуючу силу і передають вібрацію на конструкцію. Частоту вібрації можна регулювати за допомогою електронного перетворювача частоти. Цю силу регулюють шляхом зміни змушуючої сили вібратора. Як і віброплити, віброрейки в основному використовуються на будівництві та при проведенні дорожніх робіт.

Віброрейка, як механізм або пристрій, є досить простими і легкими в опануванніі, проте виконують досить важливу функцію, адже саме якість поверхні, в багатьох ситуаціях є основою якості будівлі або безпосередньо ремонту будівель. Вирівнювання бетонної підлоги, в свою чергу, майже ніколи не обходиться без застосування спеціальних віброрейок, різного типу і будови. Саме віброрейка дозволяє робочим виконувати великі обсяги робіт в найкоротші терміни, при цьому, не погіршуючи якості.

Віброрейки для укладання бетону використовуються в сучасному будівництві нарівні з такими механізмами, як  шліфувальні машини, вібратори всіх типів і видів. При застосуванні віброрейки, рідка бетонна суміш під дією вібрації, створюваної механізмом, осідає до необхідного рівня і, природньо, розрівнюється. Такий спосіб куди ефективніший "кустарного" разрівнення бетонних підлог за допомогою рівнів або будівельних шпателів.

Під час укладання і розрівнювання бетонної суміші за допомогою віброрейки необхідно спочатку встановити направляючі під віброрейку на рівні нульової позначки, і уважновиставити їх по горизонту. У процесі роботи потрібно стежити за тим, щоб направляючі не були збиті. Після цього на направяючі монтується віброрейка. Бетонна суміш заливається на підготовлену основу і розрівнюється з таким розрахунком, щоб її верх був трохи вище рівня віброрейки (це залежить від ступеня ущільнення бетонної суміші віброрейкою). Після цього віброрейку тягнуть по направляючим. Бетонна суміш під дією вібрації осідає до потрібного рівня і розрівнюється. Під час цього потрібно стежити, щоб віброрейка постійно ковзала поверхнею бетону. У тих місцях, де бетонна суміш осідає нижче рівня віброрейки, бетонну суміш додають лопатою в необхідних кількостях. У місцях, де бетон не вдалося обробити за допомогою віброрейки, поверхню розрівнюють за правилом.

В залежності від товщини бетону, на віброрейки встановлюють електромеханічний вібратор, із необхідною потужністю для даного процесу.

Ярославський завод «Красный Маяк» пропонує комплект віброрейок з вібраторами майданчиковими:

  • ІВ-99Б (42В; 3ф; 0,25 кВт)
  • ІВ-99Е (220В; 1ф; 0,25 кВт)
  • ІВ-98Б (42В; 3ф; 0,55кВт)
  • 98Е (220В; 1ф; 0,55кВт)

Перевага віброрейок в тому, що вони дозволяють робити стяжку на сухих сумішах, тобто на розчинах, що містять до 20% води, зручні в обслуговуванні і при транспортуванні. Такі віброрейки дозволяють ущільнювати бетон на глибину від 100 мм до 300 мм. Використання віброрейок також позбавляє від широких швів і пошкоджень, які залишають труби на стяжці  під час традиційного укладання. Після роботи з віброрейками на готовому продукті залишаються тільки ледь помітні сліди.

На всю продукцію надається гарантія 12 місяців.