Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

ТРОС САНТЕХНІЧНИЙ

Трос сантехнічний - це сталева кручена спіраль-пружина, що складається з 5 шарів, накручених один на інший в протилежному напрямку. Зовнішній діаметр сантехнічного тросу 10мм, 12мм, 14мм, 16мм. Цілісна бухта тросу діаметром 10мм, 12мм і 14мм. складається з 100 метрів, а бухта тросу діаметром 16мм - з 50 метрів. Для зручності використання трос сантехнічний також оснащується Z-подібною ручкою, що знімається.

Трос сантехнічний поставляється як цільними бухтами, так і будь-якої необхідної довжини, яку обирає сам замовник. Вам необхідно тільки визначитися з діаметром і зробити попереднє замовлення. Так само щоб уникнути розпускання тросу в місцях його розрізу, наші фахівці за допомогою спеціального обладнання виробляють його затискач.

трос сантехнічний різного діаметру

Трос сантехнічний діаметром 10 мм, 12 мм, 14 мм, 16мм

Трос сантехнічний виготовлений з високоміцної сталі Ст 70 і витримує навантаження на обертання до 3500 об/хв.

Трос сантехнічний каналізаційний застосовується в різних галузях промисловості - від будівництва до машинобудування.

Сфера застосування даного обладнання - чистка всіх видів труб і котлів. Також трос сантехнічний застосовується для передачі обертального моменту в приводах силових машин і агрегатів.

Зокрема при виготовленні валів гнучких для комплектації глибинних вібраторів, що використовуються при укладанні бетонних сумішей в монолітні конструкції.

трос сантехнічний Вартість сантехнічного тросу

Троси сантехнічні відмінно підходять для усунення великих і застарілих засмічень, жирових відкладень, діють ефективно і негайно. До того ж використовувати такий інструмент легко і просто, спеціальної підготовки або навчання для його експлуатації не потрібно.

Основна сфера застосування тросу сантехнічного це очищення внутрішніх мереж каналізації, водопостачання, опалення, водостічних труб, димоходів.

Прочищення каналізації за допомогою тросу дозволяє ліквідувати засмічення в каналізаційних трубах на прямій ділянці труби до 45 метрів.

Трос сантехнічний

Даний вид інструменту знайшов широке застосування як в промисловій галузі, так і в побуті.

Мають неперевершену міцність, стійкість до перекручення та оптимальну пружність.

Невисока ціна плюс "залізна" надійність роблять ці пристрої привабливими як для домашніх господарств, так і для професіоналів.

Трос сантехнічний має стійкість до дії кисню, а також агресивних середовищ, підвищеного тиску, перепадів температур. Не піддається корозії.

<< Назад