Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Вібратор майданчиковий 220в. Ціна

Вібратор майданчиковий 220в цінаУ випадку, якщо для виконання поставлених перед Вами завдань, Вам потрібен вібратор з можливістю роботи безпосередньо від мережі, то зверніть увагу на маркер "Е" в назві його моделі. Саме так позначається однофазний вібратор майданчиковий 220в. Ціна його буде залежати від декількох параметрів.

Що стосується сфери їх застосування, то в основному такі вібратори використовуються для ущільнення бетонних сумішей і грунтів, а також при деяких технологічних роботах, наприклад, для міні-цегляних блокових установок. Широке застосування однофазні майданчикові вібратори отримали при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт. Використання цього обладнання дозволяє більш компактно транспортувати сипучі і гранульовані матеріали, швидше їх вивантажувати. Також спеціальна установка з підключенням такого вібратора допомагає швидко і якісно просіювати певні матеріали.

Щоб придбати якісний вібратор майданчиковий 220в, ціна не повинна стояти на першому місці серед параметрів відбору. Справа в тому, що останнім часом на ринку з'явилися низькоякісні китайські підробки вібратора майданчикового 220в, ціна на які, звичайно ж, нижча, ніж у оригіналів, але купуючи його Ви сильно ризикуєте просто викинути гроші. Працювати він якщо і буде, то погано і недовго.

Наша компанія пропонує Вам придбати вібраційне обладнання від відомого виробника - заводу "Красный Маяк" (м. Ярославль), у тому числі і вібратор майданчиковий 220в. Ціна на їхню продукцію абсолютно обґрунтована якістю, що підтверджується наданою гарантією від виробника.

В асортименті ярославського заводу існує кілька моделей однофазних вібраторів майданчикових 220в, ціна їх відрізняється не значно і викликана деякими технічними особливостями.