Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

Виробництво якісних глибинних і майданчикових вібраторів і сфера їхнього застосування

ВАТ Ярославський завод «Красный Маяк» є найбільшим підприємством у Росії, що розробляє та виробляє електромеханічні вібратори. Вібратори заводу широко використовуються в промисловому, цивільному, дорожньому, енергетичному будівництві, а також в машинобудуванні, металургії, ливарному виробництві.

У 2006 році ВАТ «Ярославський завод« Красный Маяк »(Росія) відзначив одразу дві дати: 220 років з моменту заснування і 70 років з початку випуску віброобладнання.

Продукція «Красного Маяка» користується широким попитом, як на території РФ, так і далеко за її межами. Практично жодне велике будівництво не обходиться без ярославських вібраторів. Всього, з їх допомогою, укладені сотні мільйонів кубометрів бетону.

Ущільнення бетонної суміші, що необхідне для поліпшення якості і міцності бетонних конструкцій, здійснюють вібрацією. При вібруванні суміші передають коливання, що руйнують сили внутрішнього тертя і зчеплення між її частками. В результаті суміш набуває властивості структурної рідини, що володіє текучістю, яка добре заповнює опалубну форму. При цьому з суміші видаляється повітря, що також сприяє поліпшенню структури і підвищенню міцності бетону. Для ущільнення суміші вібруванням, застосовують вібратори різних типів і конструкцій. Завдяки глибинній віброобробці з бетонної суміші видаляються бульбашки повітря, ліквідовуються пори і порожнечі в тілі бетону, упорядковується і ущільнюється каркас суміші. Поверхнева віброобробка дозволяє вирівняти поверхню і підготувати її до остаточної механізованої обробки. Високоякісна бетонна підлога повинна бути пласкою, максимально міцною, непроникною і зносостійкою, вона не повинна мати окремих ділянок з пониженням якісних показників. Після зв'язування певної частини води в процесі змішування та затвердіння цементного молока значна частина води, що забезпечувала рухливість суміші, залишається у верхній частині конструкції і випаровується, а на її місці в тілі бетону залишаються пори. Через це міцність на стиск у верхній і нижній частині бетонованих конструкцій виходить нерівномірним. Велика пористість бетону призводить до великої усадки в процесі затвердіння (підйому країв плит і значному створенню тріщин), малої морозостійкості, малої стійкості до різких температурних перепадів, вібрації і дії хімічно агресивних середовищ і динамічних навантажень.

Для ущільнення бетонних сумішей, що укладаються в невеликі масиви, монолітні, густо- і средньоармовані конструкції з кроком між стержнями арматури не менше 1,5 діаметра вібронакінечника, а також для віброобробки технологічних швів збірних конструкцій застосовуються глибинні вібратори. Комплект глибинного вібратора складається з електродвигуна, валу гнучкого і вібронаконечника. Вібронаконечник занурюється в бетонну суміш, і передає їй коливання. Глибинними вібраторами суміш ущільнюють шляхом вертикального або похилого занурення вібронаконечника в ущільнюваний шар. При ущільненні крок перестановки глибинного вібратора не повинен перевищувати радіусу його дії, а глибина занурення в бетонну суміш повинна забезпечувати заглиблення його в раніше покладений шар на 5-10 см. У процесі ущільнення не можна торкатися вібратором арматури, так як це може порушити її зчеплення з бетоном . Для цих цілей використовують вібронаконечники (булави) різних діаметрів від 28 до 76мм. Для зручності ущільнення суміші застосовуються сполучні рукави (гнучкий вал) різної довжини. Довжина гнучкого валу, що з'єднує булаву і електропривод, складає: 3 метри «стандартна комплектація»; 4; 4,5; 5,8 метрів. Електропривод - механізм, що приводить в рух сердечник гнучкого валу, який у свою чергу передає обертання на ексцентрик булави, що призводить до її вібрації. На сьогодні випускаються електроприводи, що мають різну робочу потужність, номінал якої повинен відповідати типу булави. Найчастіше робітники, не знаючи технічних параметрів використовуваних механізмів, самостійно комплектують вібратор, що призводить до зниження ККД, якості ущільнення, псування механізмів вібратора. На сьогоднішній день виробник пропонує величезний спектр віброобладнання, де фахівцю досить складно розібратися і обрати саме те, що необхідно. Основна маса глибинних вібраторів використовуваних в будівництві зараз укомплектована електроприводом потужністю 1 кВт, хоча завод пропонує приводи від 0,6 до 1,6 кВт. Потужність кожного електроприводу має бути підібрана відповідно з комплектацією самого вібратора. В основному в будівництві використовуються вібратори з робочою напругою 42В (3ф), але іноді виникає необхідність використання вібраторів 220В (1ф), саме з цієї причини завод виготовляє електроприводи з живленням 220В / 50Гц.

Для ущільнення бетонних сумішей, транспортування, вивантаження і просіювання сипучих матеріалів; на бункерах, живильниках, вібропресі, віброрейці, віброплиті, вібростолах, вібротранспортерах, віброгротах, віброситі і таке інше, застосовуються майданчикові вібратори. ВАТ «Ярославський завод« Красный Маяк »пропонує у величезному виборі. Класифікуються майданчикові вібратори по потужності від 0,12 до 4кВт, частоті коливань від 1500 до 6000 об / хв., робочій напрузі / 42В, 220В, 380В /, масі від 4 до 325 кг. Майданчикові вібратори це -  електродвигун із встановленими на кінцях валу ротора дебалансами. Дебаланси, обертаючись з валом ротора, створюють відцентрову (що вимушує) силу.

Технічний рівень вібраторів, що випускаються заводом в даний час не поступається відповідним параметрам аналогічних виробів відомих зарубіжних фірм, але мають значно нижчу в цінову вартість. Також варто зазначити, що комплектуючі вироби і запасні частини до вібраторів також мають нижчу вартість. Вироби підприємства сертифіковані і постачаються у всі регіони Росії та країни СНД. У 2002 році завод отримав сертифікат якості ISO 9001: 2000. На ВАТ «Ярославський завод« Красный Маяк »існує багаторівнева система контролю якості:

Служба вхідного контролю перевіряє параметри різних матеріалів і комплектуючих
Хімічна лабораторія проводить повний контроль сталей і сплавів
Служба ОТК контролює параметри деталей і вузлів у виробництві. За основними параметрами, що визначають надійність, здійснюється повний контроль. Контроль проводиться спеціальним вимірювальним інструментом, що виготовляється під конкретні деталі.
Металографічна лабораторія контролює твердість і глибину закалки деталей.
Лабораторія лінійно-кутових вимірів контролює оснащення пристосувань і вимірюючий інструмент, гарантуючи точність роботи ОТК.
Лабораторія вимірювальної техніки здійснює моніторинг і перевірку всіх використовуваних на підприємстві засобів і приладів, проводить контроль за електричними параметрами всіх дротів і алюмінію для заливки пакету ротора, гарантуючи якість виготовлення двигуна.
Випробувальна станція проводить приймально-здавальні випробування по 10 пунктам технічних умов на всіх готових виробах перед їх відправкою споживачеві.
Періодично всі моделі проходять у випробувальному центрі на відповідність 31 пункту технічних умов.

Частка експорту досягла 15 відсотків обсягу виробництва, що досить красномовно говорить про якість продукції заводу.

Підсумовуючи, хотілося б зазначити, що, при бажанні придбати продукцію ВАТ «Ярославський завод« Красный Маяк »робіть вибір тільки у офіційних представників заводу. Це збереже Ваші кошти, нерви і час.