Связаться с консультантами компании ТД Пневмо-комплект

МОЛОТОК ВІДБІЙНИЙ ПНЕВМАТИЧНИЙ

Для розпушення, розколювання і руйнування різних порід і матеріалів застосовується, механічний ручний інструмент - молоток відбійний. За типом приводу молотки відбійні розділяються на пневматичні, електричні, бензинові, гідравлічні та інші.

У порівнянні з іншими видами молотків - молотки відбійні пневматичні мають цілий ряд переваг.

Безпека. Висока енергія удару при малій масі. Висока надійність. Довговічність. Простота конструкції. Помірна вартість. Гарно підлягають ремонту.

Ці характеристики роблять молотки відбійні пневматичні привабливіше електричних аналогів. Але тут необхідно розуміти, що для експлуатації пневматичного інструменту знадобиться компресор, або магістральна мережа стисненого повітря.

Підприємство Пневмо-комплект пропонує зі складу в м.Києві молотки відбійні пневматичні і бетонолами марки МО-2Б, МО-3Б, МО-4Б, Б-1, Б-2 і Б-3  Всі молотки виробляються за допомогою новітнього устаткування і мають дуже високу якість і надійність.

Всі моделі даного пневматичної інструменту мають сертифікати відповідності, санітарно-гігієнічні висновки і захист від підробки. Ви можете запросити всю цю документацію у менеджерів нашого підприємства.

Молоток відбійний пневматичний МОП-2
Молоток відбійний
пневматичний МО-2Б
Молоток відбійний пневматичний МОП-3
Молоток відбійний
пневматичний МО-3Б

Молоток відбійний пневматичний МОП-4
Молоток відбійний
пневматичний МО-4Б
Бетонолом пневматичний БК-1, БК-2, БК-3
Бетонолом пневматичний
Б-1, Б-2, Б-3

Молоток відбійний пневматичний МО-2К
Молоток відбійний
пневматичний МО-2К

Молотки відбійні пневматичні МО-2Б, МО-3Б, МО-4Б призначені для розпушування твердого та промерзлого грунту, пробивки отворів в цегляних стінах будівель, розбирання цегляних кладок, розколювання льоду, відбою вугілля різної міцності, здобичі м'яких руд, глини, сланцю та інших будівельних і гірських робіт.

Молоток відбійний пневматичний марки МО-2Б, за своїми характеристиками, є аналогом молотка відбійного пневматичного марки МО-2А, МОП-2. Застосовується при видобутку м'яких порід, вугілля малої і середньої міцності, асфальту, цегли, льоду.

При роботах, де потрібна порівняно велика енергія удару, слід застосовувати молоток відбійний пневматичний марки МО-3Б, який є аналогом молотка МО-3А, МОП-3. Молоток відбійний пневматичний МО-3Б застосовується для руйнування вугілля різної міцності, сланцю, цегли, асфальту, легкого бетону і т. д.

Для ударного руйнування споруд з каменю, важкого та армованого бетону, напівскельних порід, мерзлих і твердих грунтів, застосовується молоток відбійний пневматичний з великою енергією удару марки МО-4Б, який є аналогом молотка відбійного МО-4А, МОП-4.

Молоток відбійний марки МО-2К - молоток китайського виробництва. За своїми технічними характеристиками він близький до молотка відбійних МОП-3, МО-3Б. Має ту ж енергію удару і приблизно таку ж саму  витрату повітря.

Молоток відбійний МО-2К має порівняно невисоку вартість, і за поєднанням таких понять як ціна - якість є досить прийнятним варіантом для тих, хто обмежений у своїх фінансових можливостях. Він застосовується для руйнування вугілля різної міцності, сланцю, цегли, асфальту, легкого бетону і т. д.

Бетонолом пневматичний марки Б-1; Б-2; Б-3 призначений для руйнування мостів, злітно-посадкових смуг аеродромів, міцних залізобетонних конструкцій та інших будівельних робіт. Для всіх марок молотків відбійних пневматичних і пневматичних бетоноломів застосовуються однакові піки, лопатки і зубила зі стандартними розмірами хвостовиків 24мм х 70мм. Однак, при роботі з бетоноломами марки Б-1; Б-2; Б-3 рекомендовано застосовувати піки і лопатки виготовлені з міцніших матеріалів.

Найменування параметрів МО-2К МОП- 2 МО- 2Б МОП- 3 МО- 3Б МОП- 4 МО- 4Б БК-1 БК-2 БК-3
Тиск стисненого повітря, (кгс/см2)  





     
Номінальне 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6
Мінімальне 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
Енергія одиничного удару, Дж (кгс. М) 43 39 39 44 44 55 55 65 75  95 
Частота ударів, с-1, не менш (уд/хв) 16 22,5 22,5 20,5 19,2 17,0 17,0 19 15,5 13
Потужність, Вт, не менше 815 875 875 905 845 945 935 1235 1240 1300
Витрата вільного повітря, м3/хв кВт 1,5 1,35 1,5 1,35 1,5 1.35 1,5 1,5 1,5 1,5
Маса молотка без інструменту, кг 8,7 7,4 8,5 7,8 9 8,5 9,6 11,5 12,6 13,3 
Довжина молотка без інструменту, мм 570 510 565 545 600 580 660 630 680 720
Внутрішній діаметр рукава, мм 16 16 16 16 16 16 16 18 18 18
Розміри хвостовика інструменту  








діаметр, мм 24 24 24 24 24 24 24 24 24 24
довжина, мм 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70

До молотків відбійним пневматичним даних марок, є повний перелік запасних частин і комплектуючих:

  • рукав напірний діаметром 16 мм і 18 мм для підключення молотка до компресора, розрахований на тиск до 10 атм;
  • піки
  • лопатки
  • зубила, вироблені з високоміцної інструментальної сталі У8
  • повітрярозподільчі механізми
  • пружини кінцеві
  • ударники
  • п'ятакові клапана та ін.

Піка гострокінцева
Піка гострокінцева

Зубило до молотка відбійного
Зубило до молотка відбійного

Лопатка до молотка відбійного
Лопатка до молотка відбійного

На всі марки молотків відбійних пневматичних надається гарантія терміном до 6 місяців.

Гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування виконується фахівцями нашого підприємства.
 

Запасні частини до молотків відбійних пневматичних
марки МО-2Б, МО-3Б, МО-4Б.

Якщо у Вас виникла необхідність замовити запасні частини на молотки відбійні пневматичні марки МО-2Б, МО-3Б або МО-4Б, але Ви не знаєте назву потрібної Вам запасної частини, то Ви легко зможете знайти її серед наших фотографій і визначити її назву. Після чого Ви з легкістю можете замовити дану запасну частину у наших фахівців.

Вентиль до МОП
Вентиль
 
Ручка до МОП-4
Ручка до МО-4Б
 
Ручка до МОП-2, МОП-3
Ручка до
МО-2Б, МО-3Б

Ствол до молотка відбійного
 Ствол
 

Ударник
Ударник
Пружина кінцева
Пружина кінцева
Ланка проміжна
Ланка проміжна
Пружина під ручку
Пружина під ручку

Глушник для відбійного молотка
Глушник
Коробка клапанна
Коробка клапанна
Кришка клапанної коробки
Кришка клапанної коробки
Сідло для відбійного молотка
Сідло

Штіфти
Штіфти
 
Кільце стопорне на глушник
Кільце стопорне на
глушник
Кільце стопорне на фіксатор ланки
Кільце стопорне на
фіксатор ланки
Пружина тарілчаста
Пружина тарілчаста

Клапан п'ятаковий
Клапан п'ятаковий
Ніпель для відбійного молотка
Ніпель
Футорка для відбійного молотка
Футорка
Шайба футорки
Шайба футорки

Гайка накидна
Гайка накидна 
Втулка гумова під піку
Втулка гумова під піку
Заглушка
Заглушка

Якому відбійному молотку віддати перевагу.

Молотки відбійні пневматичні призначені для розпушення твердого та промерзлого грунту, пробивки отворів в цегляних стінах будівель, розбирання цегляних кладок, розколювання льоду, відбою вугілля різної міцності, добування м'яких руд, глини, сланцю та інших будівельних і гірських робіт.

Історія застосування відбійних молотків почалася на початку минулого століття. В основному відбійні молотки застосовувалися в шахтах. У ті далекі роки це був незамінний інструмент при видобутку стратегічної сировини, тому розробці та виробництву відбійних молотків приділялася увага навіть на найвищому урядовому рівні. З часом технології видобутку вугілля змінилися, відбійний молоток поступився місцем високопродуктивним машинам. Сьогодні основне застосування відбійні молотки знаходять на будівництвах. Причому, в зв'язку з постійним збільшенням обсягів будівельних робіт, попит на цей пневмоінструмент залишається незмінно високим.

Відбійні молотки бувають електричними, бензиновими і пневматичними. Спочатку їх робили електричними. Електромотор крутив ротор, який передавав поступальні рухи бойку. Але у електродвигуна є серйозний недолік - він може іскрити. Це виключає його застосування там, де є небезпека пожежі або вибуху.

У бензинових відбійних молотків недоліків так багато, що ми навіть не станемо намагатися їх перерахувати. Але є і переваги - ними можна працювати навіть в чистому полі, де немає ніякого іншого джерела енергії. Правда, залишається питання - а що там ними робити?

І цілком закономірно, що в протистоянні різних типів відбійних молотків переміг пневматичний.

У пневматичних відбійних молотків чимало переваг. Висока надійність, довговічність, простота і дешевизна конструкції,  досі роблять їх дуже привабливими, особливо в порівнянні з електричним інструментом того ж призначення. Відбійний пневматичний молоток істотно відрізняється від свого електричного побратима. По-перше, через простоту механізму він легше і надійніше. По-друге, такий молоток має вбудовану віброзахисну і шумопоглинаючу функції, які роблять роботу зручніше і, що важливо, безпечніше для здоров'я. Особливо це має значення для людей, що використовують подібні відбійні молотки не час від часу, а щодня і подовгу. Після тривалої праці електричним відбійним молотком оніміння пальців гарантоване. Завдяки ж віброзахисту, встановленому в пневматичних відбійних молотках, рівень вібрації знижується на три чверті! Говорячи про "здоров'я" інструменту, не варто забувати і про безпеку майстра. Тут "пневматика" так само з легкістю дасть фору "електриці". По-перше, повністю виключена можливість ураження струмом - при виконанні зовнішніх та інших "вологих" робіт - чинник важливий. По-друге, відсутнє іскроутворення (звичайно, якщо мова не йде про шліфмашини) і ймовірність виникнення пожежі. І третій фактор - ергономічність: при рівній потужності "повітряний" інструмент зазвичай тихіше, легше і компактніше, до того ж їм простіше працювати. Як наслідок, менше втоми і напруги – які є основними  джерелами травматизму.

Основні показники, що характеризують відбійний молоток, - це енергія удару, яка вимірюється в джоулях, і частота ударів в секунду.

Для забезпечення високої продуктивності, довговічності і безпечної роботи пневматичних молотків необхідно дотримуватися правил експлуатації, які зазвичай досить докладно вказуються в інструкціях, які додаються в комплекті. Необхідно щодня перевіряти стан молотків відбійних і у встановлені терміни проводити профілактичні ремонти.

Відбійний пневматичний молоток складається зі ствола, в якому під дією стисненого повітря переміщується ударник, що наносить наприкінці ходу удар по торцевій частині хвостовика робочого накінечника, вставленого в кінцеву буксу. Стиснене повітря подається до молотка від компресора по шлангу. При натисканні  відбійного молотка на оброблювальний матеріал, рукоятка і шарнірно-пов'язаний з нею штоком циліндричний клапан перемістяться, а стиснене повітря з шланга спрямується через відкритий клапан в канал в золотникову коробку. Як тільки припиниться натискання робочого на рукоятку, поворотна пружина перемістить клапан в зворотному напрямку і повітря перестане надходити в молоток. Воздухоросподілення виконується автоматично трубчастим золотником. Робочий накінечник утримується від випадання з букси спіральною пружиною у формі усіченого конуса, що нагвинчується на нарізку в нижній частині ствола.

На даний момент ринок заповнений відбійними молотками, виробленими в КНР, але іх пропонують під маркою російських. Основні особливості цих молотків: пристойна маса, сильно помітна вібрація, слабка ударна потужність і малий ресурс; а також низька (майже вдвічі менше) ціна і дорогі запчастини.

<<Вгору